Kentlerin Rengi Post-it'e İlham Oldu

mimarizm.com / 23 Haziran 2014

Ünlü stilist Brad Goreski'nin tasarladığı 'Post-it Notes Dünyanın Renkleri' koleksiyonu; Bangkok, Mikonos, New York ve Rio de Janeiro'nun ruhunu yansıtan renkleri içeriyor.3M'in en beğenilen ürünlerinden biri olan Post-it Notes, Dünyanın Renkleri koleksiyonu ile not kağıtlarına yeni renkler kazandırıyor. Ünlü stilist Brad Goreski'nin egzotik yerlerden ilham alarak yarattığı koleksiyondaki renkler Bangkok, Mikonos, New York ve Rio de Janeiro'nun ruhunu yansıtıyor.

Post-it Notes Renk Elçisi Brad Goreski, koleksiyona ilişkin yaptığı açıklamada; "Nereye seyahat edersem edeyim her zaman gittiğim yerden ilham alırım. Post-it Notes Dünyanın Renkleri koleksiyonunda farklı yerlerin enerjisinden ilham alan renkler sunarak, bu büyüleyici destinasyonları anlatan tonlar kullandık" diyor.Post-it Notes markasının global direktörü Jeff Hillins ise koleksiyonu, "30 yılı aşkın süredir Post-it Notes, insanların hayatlarına renk getirmek için yeni yöntemler sunuyor. Post-it Notes not kağıtları, iletişim kurma, düzenleme gibi gündelik hayatı kolaylaştıran işlerde kullanılmanın yanında renkli ve inovatif ürünler yaratılmasına önayak oluyor ve büyük fikirlere ilham veriyor. Post-it Notes Dünyanın Renkleri koleksiyonu, renklerin sizi başka yerlere taşımasını sağlıyor ve stilinizi ifade etmeniz için daha fazla seçenek sunuyor." sözleriyle anlatıyor.


Modern ve cesur tonlara uzanan renk paleti

Modern, maceracı, otantik ve etkileyici tonlar sunan Post-it Notes Dünyanın Renkleri koleksiyonu, ilham aldığı yerlerin stil ve kültüründen yansıyan canlı renkleri bünyesinde topluyor. Koleksiyonun renk paleti, göz alıcı parlak tonlardan modern ve cesur tonlara uzanıyor.

Canlılığıyla herkesi büyüleyen Bangkok sokakları; pek çok tat, etki, ses ve görüntüyü bir araya getiren bir füzyon oluşturuyor. Şehrin gelenekleri ile şehri keşfetme arzusu bir araya gelerek karşınıza neşeli renk tonları çıkarıyor.

*

Ege Denizi'nde antik ve moderni buluşturan, görkemli, otantik ve ihtişamlı ada Mikonos, mavi ve beyaz ağırlıklı tonlarıyla akıllarda yer ediyor. Bu tonlardan ilham alan Mikonos renk koleksiyonu, tarz sahibi ama dingin bir his yaratıyor.

*

Fırsat ve heyecanın başkenti "Uyumayan Şehir" New York, kendisini ziyaret eden herkeste iz bırakıyor. Dünyanın dört yanından gelen etkileşimleri tek potada eriten şehrin özgün bir ruhu var. Bu ruhu yansıtan New York renk koleksiyonu şehrin metal, taş ve gökdelenlerinin gri ve mavisinden, ünlü siluetini aydınlatan güneşin parlak sarısına kadar geniş bir yelpaze sunuyor.

*

"Harikulade şehir" olarak bilinen Rio de Janeiro ise dağlar, kumsallar, yağmur ormanları ve koyu mavi denizin heyecan verici birleşiminden oluşuyor. Şehrin kendine özgü ritmi, dünyanın en renkli bölgelerinden biri olmasını sağlıyor. Etkileyici ve dikkat çekici renklerden oluşan Rio de Janeiro koleksiyonu, şehrin aynı anda hem telaşlı hem de tasasız yaşam tarzını temsil ediyor.

 

Koleksiyon ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


İlişkili Haberler
Yeni Başlayanlar İçin Mikonos Rehberi
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :