Zoom TPU'dan 22. Yıla Özel Sergi ve Kitap

mimarizm.com / 23 Şubat 2017
Zoom TPU 22. yılını bugüne kadar gerçekleştirdiği projeleri içeren bir sergi ve Prestel tarafından yayımlanan "ZOOM/TPU - Interior Design From Istanbul" kitabı ile kutladı.

NG İletişim Ajansı ofisinde, Duravit ve Forbo Flooring Systems sponsorluğunda gerçekleşen Zoom TPU 22. yıl davetine, iş, mimarlık ve tasarım dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Levent Çırpıcı, Atilla KuzuLevent Çırpıcı, Atilla Kuzu

ANKA-Atilla_KuzuAnka, Atilla Kuzu

CU-Z, ATILLA KUZUCU-Z, Atilla Kuzu

1994 yılında Atilla Kuzu ve Levent Çırpıcı tarafından kurulan Zoom TPU, 22 yıllık serüvenine konut, hastane, otel, ofis gibi önemli iç mekan tasarımlarının yanı sıra, pek çok mimarlık ve uygulama projesi sığdırdı. Mağaza ve konut ağırlıklı projelerin ardından, sağlık sektöründe birçok başarılı projeye imza atan Zoom TPU, 2014 yılında kurulan Ozon Design ile birlikte, ürün tasarımı konusunda da keyifli işler hayata geçirdi.

Zoom TPU, Prestel

Gelecekçi, idealist, dönüşümcü, rekabetçi bir yaklaşım ve zamanın dilini yakalayan projeler ile geçen bu uzun soluklu serüvende birçok ödül alarak hem yurtiçinde hem de yurtdışında takdir gören Zoom TPU; ünlü yayınevi Prestel’den çıkan prestij kitabı ile uluslararası basın ve yayım platformlarında da varlık gösteriyor.

Prestel imzasıyla basılan Zoom TPU kitabında; Acıbadem Maslak Hastanesi, Roche Türkiye, Dumankaya Modern Vadi Showroom ve Dumankaya İkon satış ofisi, Intema Showroom Nişantaşı, SALT Galata Oditoryumu gibi ofisin öne çıkan projelerinden bir seçki sunuluyor.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :