Zarif Tasarımın, Mükemmel Performans ile Buluşması...

Advertorial / 13 Mayıs 2022
Egepen Deceuninck’in yeni çıkartmış olduğu LegendArt Sistemi, estetik tasarımı ve yüksek performansıyla mekanlara kusursuz konfor ve şıklık sunuyor.

En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş mükemmel tasarımıyla mekânlarınızın tarzına uyum sağlayarak estetik ve şıklığı ön plana çıkaran LegendArt Sistemi, mekânınıza değer katarken konforunuzu da düşünüyor. Modern ve sade dizaynı, renk alternatifleri ve zarif çizgileri ile mekânların mimarisiyle ve dekorasyonuyla uyum içinde olarak estetiğe de önem veren LegendArt Sistemi, ısı yalıtımı sağlayan kusursuz tasarımıyla mekânınızı yazın sıcak, kışın ise soğuk havadan koruyor. Akustik yalıtımı ve statik güç özelliği ile her mekânı mükemmel yaşam alanlarına dönüştüren LegendArt Sistemi, doğa dostu ürünler sunuyor.

5 odacıklı tasarımı ve 70 mm genişliği ile mükemmel bir ısı yalıtımına sahip olan LegendArt Sistemi’ne ait ısı iletim katsayısı (Uf), değeri 1,1 - 1,5 W / m2 K olarak belirlenmiştir. Zarif ince kulak tasarımı sayesinde kalın cam kullanımına olanak sağlayarak pencere ısı yalıtımında 0,9 W / m2 K'nin altında performans sunmaktadır.

LegendArt Sistemi, içerisinde yer alan ürün çeşitliliği ile her detaya uygunluk sağlamaktadır. Rüzgârın fazla olduğu bölgelerde bile, statik ortakayıt ve cephe profilleri ile en uygun çözümlere kolaylıkla ulaşılabilir.

LegendArt Sistemi, PVC'nin var olan yalıtım özellikleri ve LegendArt Sistemi'nin çok bölmeli yapısı, maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.

TS EN 12608 standardına uygun profil sistemidir. 5 odacıklı tasarımı ve 70 mm genişliği ile ısı ve ses yalıtımı açısından mükemmel performansa sahiptir.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :