Yurtbay Seramik Yeni Video Serisiyle İzleyicilerle Buluşuyor

mimarizm.com / 29 Ağustos 2023
Yurtbay Seramik'in, ürünleri ile tasarlanan mekanları gezerek, bu mekanların hikayelerini tüketici ve profesyonellere sunduğu yeni video serisi, İstanbul Çekmeköy'deki Park Balık ile başlıyor.

İstanbul Çekmeköy'den Park Balık Hikayesi

Türkiye'nin önde gelen seramik üreticilerinden Yurtbay Seramik, yeni ve dikkat çekici video serisi ile, Yurtbay Seramik ürünleri ile tasarlanan mekanları gezerek, bu mekanların hikayelerini tüketicilere ve profesyonellere sunmakta. İstanbul Çekmeköy'deki Park Balık mekanıyla başlayan seride, mekan sahibi Hünkar Gülmez ile yapılan çekim ve söyleşi, bu etkileyici buluşmanın kapılarını aralıyor. 

Yıllardır iç mekan tasarımında kalite ve yenilikçi fikirler ile öne çıkmakta olan Yurtbay Seramik, yeni video serisiyle kendi ürünlerinin mekanlara kattığı değeri ve yaratıcı tasarım yaklaşımlarını vurguluyor. İzleyiciler, bu seride işletmelerin hikâyelerini keşfederek ilham alırken, tasarım noktasında da yeni bakış açıları kazanacaklar.

Serinin ilk durağı olan Çekmeköy'deki Park Balık restoranı, yaratıcı tasarım anlayışının ve kalitenin iç içe geçtiği, estetik bir deneyim sunmanın yanı sıra lezzet ve misafirperverliği bir araya getiriyor. Park Balık mekanının sahibi Hünkar Gülmez, yapılan çekimde işletmenin içinde barındırdığı ruhu ve Yurtbay Seramik ürünlerinin rolünü samimi bir şekilde anlatıyor.

Hünkar Bey, "İşletmecilikte kalite her şeydir. Tabağın, yemeğin, çalışanların kıyafetlerinin ve dekorasyonun kalitesi bir bütün oluşturur. Restoranımızdaki seramik dokunuşlarıyla yarattığımız dekorasyon, kalite ve işletmeciliğin nasıl bir bütün olduğunun somut bir kanıtıdır" sözleriyle işletmenin kalite anlayışını vurguluyor.

Hünkar Bey ayrıca, "İşini aşkla yapmak bunun en önemlisi. Eğer o duygu sende yoksa ne yemeğinde tat ne de yüzünde tebessüm olur. Biz işimizi aşkla yapıyoruz, bunu da herkes görüyor, hissediyor" ifadeleriyle işletmenin tutkulu yaklaşımını paylaşıyor.

Dekorasyonun bir mekan için önemini vurgulayan Hünkar Gülmez, "Müşteri geliyor, etrafına bakıyor, güzel demiyor, bu mekanın içinde sanat var diyor. Bu da bizi mutlu ediyor," diyerek tasarımın önemini vurguluyor.

Yurtbay Seramik Park Balık bölümünü Yurtbay Seramik YouTube kanalından izleyebilirsiniz.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :