Yeni Avrupa Bauhaus "Yeniliğin Genç Ruhu" Açılış Etkinliği Serisi

mimarizm.com / 23 Haziran 2021
AnkaraAks'ın düzenlediği Yeni Avrupa Bauhausu: #YeniliğinGençRuhu açılış etkinliği serisi, 28 Haziran 2021 - 5 Temmuz 2021 tarihleri arasında online seminerler ve fiziksel olarak mekanlarda atölyeler şeklinde gerçekleşecek.

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Almanya Büyükelçiliği desteğiyle, AnkaraAks ve AB Bilgi Merkezi - EU Infopoint iş birliği ile gerçekleştirilen, Yeni Avrupa Bauhausu: #YeniliğinGençRuhu projesinin açılış etkinliği serisi programı, 28 Haziran 2021 - 5 Temmuz 2021 tarihleri arasında uluslararası katılımcılarla birlikte Türkçe ve İngilizce olarak online seminerler ve fiziksel olarak mekanlarda atölyeler şeklinde gerçekleştirilecektir.
 
Yeniliğin Genç Ruhu, kentle ilişkili tüm alanlardan gençlerin #YeniAvrupaBauhausu ve #ABYeşilDüzen kapsamında geleceğin sürdürülebilir şehirlerini tasarladığı projedir.

Ön kayıtlar için: bit.ly/yeniligingencruhu 

Program ve detaylar için tıklayın

 

*

Yeni Avrupa Bauhausu: tasarımın günlük sorunlara çözüm bulmasına olanak sağlamak için bilim ile teknoloji, sanat, kültür ve kapsayıcılık arasındaki sınırları ortadan kaldıran yaratıcı bir girişimdir.

AnkaraAks: Ankara'da kent kültürü ve mimarlık alanında proje ve faaliyetler üreten sosyal girişimdir. #BaşkentinGençRuhu söylemiyle üniversitelerin kültür, sanat, mimarlık ve tasarım alanlarındaki 22 üniversite topluluğu temsilcileriyle birlikte yaklaşık 8000 genci temsil eden bir yapıda çalışmalarını sürdürmektedir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :