Valensiya Gençlik Enstitüsü, Ivaj Standı

Tuba Tellioğlu Şeren / 01 Eylül 2016
İspanya merkezli Nueve tarafından tasarlanan Valensiya Gençlik Enstitüsü Ivaj Standı, renkli grafikler ve her biri özel olarak tasarlanmış özgün elemanlarla çocukların içinde eğlenirken öğrenebilecekleri dinamik bir mekana dönüştürülmüş.

Yılbaşı tatilinde her yıl, İspanya’nın Alicante (Exponadal), Valensiya (Expojove) and Castellón (Divertilandia) şehirlerinde eşzamanlı olarak, çocuklar için üç farklı fuar düzenleniyor. Çocukların serbest zamanlarını yaratıcı faaliyetler için kullanabilecekleri, eğlenirken bir yandan da yeni şeyler öğrenebilecekleri bu fuar mekanlarının tasarımı da dolayısıyla önem kazanıyor.

Valensiya Gençlik Enstitüsü’nün stand tasarımını İspanya, Valensiya merkezli tasarım stüdyosu Nueve üstlenmiş. Buradaki tasarım ve program diğer üç fuar alanına da uygulanmış.  

320 m2’lik alanıyla en büyük stand Valensiya’da yer alıyor. Ana resepsiyon bölümü, ziyaretçileri birbiri içine geçen (workshop alanı, ekranlı bölüm ve gezegen odası) diğer üç farklı bölüme yönlendiriyor.

 

Sonuçta, her bir parçası özel olarak tasarlanmış standları ve renkli grafikleriyle çocukların içinde hoşça vakit geçirebileceği eğlenceli ve dinamik bir mekan ortaya konmuş. 

Renkli standların yapımı Ricardo Alcaide tarafından tamamlanmış. 
 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :