V. Mekân Anlatımı Metin Yarışması Ödül Töreni Gerçekleşti

mimarizm.com / 24 Temmuz 2023
Bu yıl beşincisi düzenlenen Mekân Anlatımı Metin Yarışması ödül töreni, Lefkoşa’daki Mimarlar Odası merkez binasında gerçekleşti.

KTMMOB Mimarlar Odası Yayın Kurulu üyeleri tarafından, 2018’den beri her yıl düzenlenen Mekân Anlatımı Metin Yarışması’nın beşincisinin ödül töreni gerçekleşti. 

Mekân Anlatımı Metin Yarışması'nın düzenleme ve yürütme kurulu adına Devrim Yücel Besim’in yaptığı konuşmayla başlayan ödül töreninde KTMMOB Başkanı Tunç Adanır ve Mimarlar Odası Başkanı Kozan Uzunoğlu’nun konuşmaları yer aldı. Sonrasında, yarışmada dereceye giren katılımcıların ödülleri takdim edildi ve eserlerinden pasajlar okundu. Törene katılamayan jüri üyelerinin içten dilekleri ise video kayıtlarıyla sunuldu. Seçici Kurul Başkanı Neşe Yaşin, geçen yılki yarışma birincisi Özge Kırçıl ve diğer jüri üyeleri Müge Cengizkan ile Suha Özkan'ın sevgi dolu mesajları, ödül törenine ayrı bir anlam ve değer kattı.

Edebiyat ve mimarlık birleşiminin kutlandığı törende gelecek yıl düzenlenecek yarışmanın heyecanı ve hedefleri paylaşılırken etkinlik Mimarlar Odası’nın düzenlediği müzikli kokteyl ile sona erdi.  


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :