Treso İç Mimarlık İmzası Taşıyan Villa No7 Ödüle Layık Görüldü

mimarizm.com / 08 Kasım 2019
Treso İç Mimarlık tarafından iç mimari projesi ve uygulaması hayata geçirilen Villa No7 “European Property Awards 2019-2020” kapsamında “Interior Design Private Residence” kategorisinde ödüle layık görüldü.

25 yıldan bu yana devam eden, mimari, iç mimari ve gayrimenkul alanlarında Avrupa’nın pek çok farklı ülkesinden projenin yarıştığı, European Property Awards 2019 -2020 ödülleri, 24 Ekim 2019 tarihinde, Royal Lancaster Hotel’de gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Treso İç Mimarlık firma kurucusu Melda Dikmen Gürel ödülünü Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Yöneticisi Lord Caithness ve Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Başkanı Stuart Shield'in takdimi ile aldı.

Ankara, Çayyolu’nda yer alan, yaklaşık 405 metrekare iç kullanım alanı ve 300 metrekare bahçe alanı bulunan Villa No7, Treso’nun temel tasarım yaklaşımı olan bütüncül bir bakış açısıyla ele alınmış. Proje kapsamında mevcut plan tümüyle revize edilerek ev sahiplerine uygun hale getirilmiş. Modern bir çizginin hakim olduğu evin iki katı Art Deco detaylarla, çatı katı ise endüstriyel stil ile yorumlanmış.

Melda Dikmen Gürel, 2009 yılında ODTÜ Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nü dereceyle tamamlamıştır. 2011 yılında kendi firması Treso’yu kurmuştur. Firma kurulduğu günden bu yana birçok konut ve ofis projesine imza atarken; özellikle üst segment konut projelerinde uzmanlaşmıştır. Hizmet alanını sadece proje ve uygulama ile sınırlı tutmayarak, tasarlanan projeyi bütünsel bir marka yaratım süreci gibi ele alarak, yaşam dahilinde gerekli olan tüm ürünlerin seçim ve yerleşimleri ile birebir ilgilendikleri bir servis sağlamaktadır.

 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :