‘Studio Loft’ INSIDE Finalinde Yarışacak

mimarizm.com / 17 Temmuz 2017
YERce Mimarlık ve ZAAS iş birliğinde İzmir'de hayata geçirilen Studio Loft projesi, Dünya Mimarlık Festivali (WAF) bünyesindeki INSIDE ödüllerinin 'Creative Re-Use' (Yaratıcı Yeniden Kullanım) kategorisinde finale kaldı.

Dünya Mimarlık Festivali (World Architecture Festival - WAF) ile eş zamanlı düzenlenen INSIDE (Dünya İç Mekan Festivali) ödüllerinin 2017 finalisteri açıklandı.

Amerika, Japonya, Avustralya, Meksika, Hindistan ve Avrupa'dan tasarım partiklerinin başvuruda bulunduğu ödül programında bu yıl 78 proje finalist olarak belirlendi. Finalde yarışacak projeler arasında, Zaha Hadid Architects tasarımı matematik galerisi ve Neri&Hu imzalı eski füze fabrikası yeniden kullanım projesi gibi ilginç örnekler yer alıyor. 

Türkiye'yi Studio Loft temsil edecek

YERce Mimarlık (Nail Egemen Yerce) ve ZAAS (Zeynep Şankaynağı, Ayça Taylan) iş birliğinde İzmir'de hayata geçirilen Studio Loft projesi de ödül programının 'Creative Re-Use' (Yaratıcı Yeniden Kullanım) kategorisinde finale kalmayı başardı. 

Studio Loft

Studio Loft

INSIDE ödülleri şu 9 kategoriden oluşuyor: 

- Barlar ve restoranlar
- Kamu, kültür ve ulaşım
- Yaratıcı yeniden kullanım
- Sergileme
- Sağlık ve eğitim
- Oteller
- Ofisler
- Konut
- Perakende

Dünya Mimarlık Festivali (WAF) ile eş zamanlı düzenlenen INSIDE iç mekan festivali, 15-17 Kasım 2017 tarihleri arasında Arena Berlin'de yapılacak. INSIDE ödüllerinin kategori birincileri, "World Interior of the Year" için yarışacak. Büyük ödülün sahibi, festivalin son günü gerçekleşecek gala yemeğinde açıklanacak.

Finalistlerin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :