Sokaktaki Ankara - Tabela ve Font Tasarımı Yarışması, Tabela Eşdeğer Birinci

mimarizm.com / 20 Ağustos 2021
Kenarköşe Creative ekibinden Gizem Akdağ, Merve Okçu ve Haktan Aksu'nun tasarımları, Sokaktaki Ankara - Tabela ve Font Tasarımı Yarışması Tabela kategorisinde, eşdeğer birincilerden oldu.

Çok yönlü tasarım ve mimarlık stüdyosu Kenarköşe Creative ekibinden Gizem Akdağ, Merve Okçu ve Haktan Aksu, T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu, Sokaktaki Ankara Ankara Mahalle Cadde ve Sokak Tabelaları, Bina Kapı Numaraları, Mimari Tanıtım Tabelaları ve Özgün Font Ulusal Tasarım Yarışması'nda, Tabela Kategorisinde birinci olarak seçilen üç eş projeden biri olmuştur.

Uygulanacak olan tabela, jüri kararıyla halk oylamasına kalan 3 tasarımın Başkent Mobil uygulaması Söz Hakkı modülünden, 13 Ağustos Cuma - 28 Ağustos 2021 Cumartesi (saat 17:00'ye kadar) oylanması ile belirlenecek.

Tasarımları ayrıntılı görüntülemek için tıklayın

*

Kenarköşe Creative, ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunları Gizem Akdağ ve Merve Okçu tarafından 2016 yılında kurulan, farklı ölçeklerde ve sektörlerde kapsayıcı ve etkili tasarım çözümleri bulmayı amaçlayan çok yönlü bir tasarım stüdyosudur. Merkezi Ankara'da bulunan Kenarköşe Creative, stratejik düşünceyi grafik ve marka kimliği, mimari ve iç mimari, sergi, dijital medya, web sitesi ve ürün tasarımı gibi farklı alanlarda yaratıcı bir bakış açısıyla sergilemektedir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :