SALT'ın Çalışma Gruplarında Sunum ve Atölyeler

mimarizm.com / 01 Haziran 2021
Aslı Uludağ'ın SALT Çalışma Grupları kapsamında yürüttüğü Anlatı Düğümleme: Dolanıklık, Hareket ve Algı atölyesine 2 Haziran'da Mimar Nilüfer Kozikoğlu konuk oluyor.

Emrah Kavlak, Köşe Kaptı, 2021, Nilüfer Kozikoğlu’nun izniyle

Sanatçı Aslı Uludağ’ın, Çalışma Grupları kapsamında yürüttüğü Anlatı Düğümleme: Dolanıklık, Hareket ve Algı atölyesine 2 Haziran'da mimar Nilüfer Kozikoğlu, 9 Haziran'da ise mimar Aziz Tavil konuk oluyor.

Çalışma Grupları: Nilüfer Kozikoğlu Sunumu
“Topoloji, Ağlar ve Mekân”

Sanatçı Aslı Uludağ’ın, Çalışma Grupları kapsamında yürüttüğü Anlatı Düğümleme: Dolanıklık, Hareket ve Algı atölyesine mimar Nilüfer Kozikoğlu konuk oluyor. Uludağ moderatörlüğündeki sunumda, zaman kavramı, mekân algısı ve  zaman-mekân haritalamaları incelenecek. 2 Haziran Çarşamba günü saat 19.00’dan itibaren SALT Online YouTube kanalında yayınlanacak programda, “olay, odak ve etki arasındaki etkileşimin ortaya çıkardığı arayüzlerin mekânsal ve topolojik karşılıkları” konusu da ele alınacak. 

İstanbul Belgrad Ormanı (tarihi bilinmiyor), SALT Araştırma, Harika-Kemali Söylemezoğlu Arşivi

Çalışma Grupları: Aziz Tavil Sunumu
“Düğümlerle ve Düğümlerdeki Hareket ve Madde”

Sanatçı Aslı Uludağ’ın, Çalışma Grupları kapsamında yürüttüğü Anlatı Düğümleme: Dolanıklık, Hareket ve Algı atölyesine 9 Haziran Çarşamba günü mimar Aziz Tavil konuk oluyor. “Ağaçta hareket” konusunun çeşitli tırmanma ve düğüm teknikleri üzerinden incelenerek bunların tırmanıcı ve ağaca etkilerinin değerlendirileceği sunum saat 19.00’dan itibaren SALT Online YouTube kanalında yayınlanacak.

SALT’ın Çalışma Grupları ve atölyeler hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :