Roca’dan Yeni ve Ödüllü Horizon Lavabo Koleksiyonu

mimarizm.com / 13 Kasım 2023
Roca, Brezilyalı ünlü mimar João Armentano imzasını taşıyan yeni Horizon lavabo koleksiyonu ile estetiği ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor.

Köklü geçmişini, yenilikçi yaklaşımlara entegre eden Roca’nın yeni lavabo koleksiyonu, eğlenceli projelerle dolu, sofistike ve benzersiz çözümleri ile Brezilyalı ünlü mimar João Armentano imzasını yaşıyor. Kesişen sokaklar, binaların yarattığı ışık ve gölge oyunları, uzaktaki ufuk çizgisi gibi kentsel çevreden ilhamla tasarlanan Horizon Koleksiyonu, üç farklı modelden oluşuyor. Roca’nın özel teknolojisi Fineceramic® ile üretilen koleksiyon, yalnızca 5mm kalınlığında ve ultra ince kenarlara sahip.

Geometrik tasarımı ve gizli su gideri ile hem işlevsel hem de estetik bir kullanım sağlıyor

João Armentano’nun Roca için tasarladığı bu özel koleksiyon tezgâh üstü lavabo serisinden oluşuyor. Roca’nın ürünleri yüzde 40’a kadar daha hafif ve yüzde 30 daha güçlü üretilmesine olanak tanıyan son teknolojisi Fineceramic® ile hazırlanan koleksiyon, ince ve estetik bir tasarıma ulaşmak için 5mm kalınlığında ince kenarlardan oluşuyor. Parlak beyaz, mat beyaz ve mat siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunan koleksiyon, eğimli yüzeyde tasarlanan gizli su gideri ile suyun kolayca akmasını sağlarken estetik bir görünüm de sağlıyor.