Mudo Concept'in Yeni Mağazası Maslak’ta Açıldı

mimarizm.com / 03 Aralık 2018
Türkiye’den ve Avrupa’dan alanında uzman mimarların dokunuşlarıyla inşa edilen, binlerce seçkin ürünün bir arada bulunduğu 23 farklı tarzda yaşam alanı ile benzersiz bir alışveriş deneyimi sunan Mudo Concept’in yeni mağazası Maslak’ta açıldı.

Mobilya ve ev dekorasyon mağazacılığı dünyasına farklı bir konsept getiren 6.500 metrekarelik Mudo Concept Maslak Mağazası, ziyaretçilerine uzman iç mimarlarının da desteği ile dünya trendlerinden yaşam alanlarına kadar ilham veren konsept ve ürünler sunuyor.

Geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin en büyük konsept mağazası olan Maslak Mudo Concept’te alışverişin yanısıra bir teras, birbirinden değerli eserlerin yer aldığı sanat galerisi, çiçekçi ve restoran&kafesi yer alıyor. Mudo Concept Maslak Mağazası, 60 kişilik kadrosu ve 20 kişilik uzman iç mimar kadrosu ve 7.000 üzerinde ürün çeşidi ile alışverişin de ötesinde keyifli bir buluşma noktası olarak görülüyor.

Rastgele: Mustafa Taviloğlu'nun Deniz ve Balık Tutkusuna Şahitlik Edin

Mağazada yer alan sanat galerisinde ise 3 ay boyunca Mudo’nun Kurucusu ve Onursal Başkanı Mustafa Taviloğlu'nun deniz ve balık tutkusunun küçük bir göstergesi olan "Rastgele" sergisi de sanatseverlerle buluşuyor.

Sergi; her biri ayrı hikayeye sahip 1.000’i aşkın objeye, Taviloğlu'nun son 20 yılda topladığı ve dostlarının özel hediyeleri ile şekillenen deniz tutkusunu yansıtan koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor.

Mudo Concept bu önemli yatırımı ile dünyanın kendi alanında 7 önemli konsept mağazasından biri olmayı ve dünyanın dört bir yanından ziyaret edilen bir mağaza olmayı hedefliyor.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :