Mimarca Mekân Anlatımı Metin Yarışması'nın Kitapçığı Yayınlandı

mimarizm.com / 30 Nisan 2021
KTMMOB Mimarlar Odası 
Yayın Kurulu'nun düzenlemiş olduğu, Mimarca Mekân Anlatımı Metin Yarışması, 2020’nin seçki kitapçığının dijital hali yayınlandı.

KTMMOB Mimarlar Odası Yayın Kurulu üyeleri olarak, akademik tezler ve makaleler dışında; mimarlık ve edebiyat disiplinlerinin ilişkilendirildiği farklı yazılı kaynaklara ve onların barındırdığı derin değerlere dikkat çekmek amacıyla her yıl düzenlenen Mimarca Mekân Anlatımı Metin Yarışması’nın; aralarında Sûha Özkan, Müge Cengizkan, Ertuğ Uçar ve Neşe Yaşın’ın da bulunduğu jüri tarafından ödüllendirilen ve yayınlanması uygun görülen eserlerden oluşan seçki kitapçığının dijital versiyonu, Mimarlar Odasının internet sayfasında yayınlanmıştır.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışmamızın seçki kitapçığının basılı hâli çıkmadan önce dijital versiyonunu, edebiyat ve mimarlık arakesitinde sunulan metinleri okumayı sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Üç ödüllü eser, dört mansiyon ve 30 seçilmiş ürünle, toplamda 37 eserin yer aldığı seçki kitapçığına, mimarlarodasi.org adresinden erişebilirsiniz. Ayrıca Yayın Kurulunun diğer yayınları ve yarışmamızın tüm seçki kitapçıklarına da internet sayfamızdan ulaşabilmek mümkün.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :