MİM'in Bu Hafta Konuğu Tülay Atabey

mimarizm.com / 02 Ağustos 2021
MİM‘in 2 Ağustos 2021 saat 23:00'da TRT2'de yayınlanacak 44. bölümünde Nevzat Sayın, Tülay Atabey ile söyleşiyor.

MİM‘in 44. Bölümünde Nevzat Sayın değişen zamanın içinde değişmeyen mekân hislerini izleyerek aynı hisleri taşıyan yeni mekânları kurgulayan mimar Tülay Atabey ile söyleşiyor. MİM Tülay Atabey bölümü 2 Ağustos 2021 tarihinde saat 23.00'de TRT2‘de izleyici ile buluşacak.

Yapımcılığını Lacivert Film’in üstlendiği Bilgi Üniversitesi santralistanbul kampüsü Enerji Müzesi'nde çekimleri gerçekleştirilen MİM programını Nevzat Sayın hazırlayıp sunuyor. Bölüm yayını ve hafta içi devam eden tekrarlarının ardından TRT İZLE, TRT 2 youtube kanalı ve TRT Dinle kanalında yer alan programın dekoru ise tasarım ürünlerin tedarikçisi olarak 1992 yılından beri tasarım ve mimarı alanında bir Türkiye’de referans noktası olan Mozaik firmasından temin edildi.

 

*

Tülay Atabey Hakkında

1968 Burdur doğumlu. İlkokulu Burdur ve İstanbul’da, ortaokul ve liseyi Antalya’da okudu. İ.T.Ü Mimarlık Fakültesi’nden 1991 yılında mezun oldu. 1991-1998 yılları arasında Nevzat Sayın ile çalıştı. 1998’den beri kendi mimarlık ofisinde restorasyon, mimari proje ve uygulama konularında çalışıyor.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :