Mik Online Tasarım Sohbetleri

mimarizm.com / 20 Mayıs 2020
Mik, Mimarlık Platformu’ nun desteğiyle, Kasso Mühendislik ve Mimarizm sponsorluğunda sosyal fayda sağlayacak bir arşiv oluşturmaya çalıştıkları etkinliklerine bu hafta da devam ediyor.

Etkinlik Metni

Hayatımızın her anında kendimizin farkına varmak, bakış açımızı genişletmek, yeni aktivitelere dahil olmak isteriz. Bu haftaki konuklarımızla sizlerinde desteğinizle bu kavramları incelemeyi amaçlıyoruz. “Covid-19”salgınından dolayı etkinliklerimize evlerimizden online olarak #HepBirlikte devam ediyoruz.

YouTube kanalımız üzerinden etkinlerimizi takip edebilir, sosyal medya ve mail adresimizden bizlere ulaşabilir, sorularınızı ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Geri bildirimlerinizin bizler için çok kıymetli olduğu tekrar ifade etmek isteriz.

Etkiliklerimiz 18 Mayıs Pazartesi günü saat 14:00’da dynBIM Platformu kurucusu Emrullah Yıldızile birlikte 12 hafta boyunca 24 saat sürecek Revit Eğitimimizin yedincisiyle başladı.

19 Mayıs Salı günü saat 21:00’da ise Kadir Has Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Murat Çetin ile birlikte “Üçüncü Türle Yakınlaşmalar” konusunu ele alacağımız keyifli bir sohbet gerçekleştireceğiz.

22 Mayıs Cuma günü saat 21:00’da Urban Tank kurucularından Melis Varkal ve Ofis Vesaire kurucularından Gökhan Çelikağ ile birlikte keyifli bir sohbet gerçekleştireceğiz. 

23 Mayıs Cumartesi günü saat 21:00’da mimari fotoğraf sanatçısı Gürkan Akay ile birlikte “Mimarın Gözünden Fotoğrafçının Objektifinden Mimari Fotoğraf” konusunu ele alacağımız keyifli bir sohbet gerçekleştireceğiz.

24 Mayıs Pazar günü saat 21:00’da İkiartıbir Mimarlık kurucu ortaklarından Deniz Dokgöz ile birlikte “Birlikte Çizmek” konusunu ele alacağımız karikatür ve eskiz atölyesi gerçekleştireceğiz.

*

Sosyal Medya Hesapları

IGhttps://www.instagram.com/mikplatformu/?hl=tr
Thttps://twitter.com/mikplatformu
YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCloBQTcaJtt1hOZq-dr7xBQ

İletişim Bilgisi: togethermik@gmail.com

Sosyal Medya Hesapları

IGhttps://www.instagram.com/beumik/
Thttps://twitter.com/beumik
Linkedinhttps://www.linkedin.com/in/beumik/
YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCloBQTcaJtt1hOZq-dr7xBQ

İletişim Bilgisimikbeykent@gmail.com


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :