İzmirSMD Üyeleri Yeni Yıl Yemeğinde Buluştu

mimarizm.com / 31 Ocak 2017
İzmir Serbest Mimarlar Derneği (İzmirSMD) üyeleri, 26 Ocak'ta Lucien Arkas Bağları’ndaki LA Mahzen Restaurant’ta gerçekleşen “2017’ye Merhaba” yemeğinde bir araya geldi.

İzmir Serbest Mimarlar Derneği

Arkas’ın inşaat malzeme sektöründeki iştiraki PonceBloc ile AVV A.Ş’nin Türkiye distribütörü olduğu Technogym’in sponsorluğunda düzenlenen “2017’ye Merhaba” buluşmasına 50’ye yakın mimar katıldı.

PonceBloc Yönetim Kurulu Üyesi Yüksek Mimar Gökben Güven Özçiçek; açılışta yaptığı konuşmada, PonceBloc yapı malzemelerinin sahip olduğu FDES (Sağlıklı ve Çevreci Ürün Sertifikası) ile, pomzadan üretilen geri dönüşümlü duvar bloğu üretimi ekseninde sürdürülebilir yaşam ve binaların önemine değindi.

İtalyan menşeli Technogym The Wellness Company Türkiye Distribütörü AVV A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Vittorio Zagaia da yaşamın her noktasında “sağlık” kavramının kendileri için bir motto olduğunu dile getirerek, müşterilerine satış öncesi ve sonrası tüm noktalarda tam hizmet verdiklerini belirtti. Farklı tasarımlarıyla her yere uyum sağlayabilen Technogym ürünlerinin, her geçen gün geliştirdiği teknoloji ve inovasyon anlayışıyla wellness kavramını geleceğe taşıdığını belirtti. Zagaia, Technogym ürünlerinin tasarım ve konfor özellikleri ile her zaman mimarların yanında olacağının altını çizdi.

İzmirSMD Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sevgi Molva da hoşgeldiniz konuşmasında, sponsorlara teşekkür ederek, desteklerinin sürmesi temennisinde bulundu.

İzmir Serbest Mimarlar Derneği

İzmir Serbest Mimarlar Derneği


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :