Hidroponik Spacepot ile Bitkinizi Evde Kendiniz Yetiştirin!

mimarizm.com / 15 Mart 2019
Hidroponik bitki yetiştirme sistemi Spacepot, birçok bitkinin toprak gerektirmeksizin iç mekanda yetiştirilebilmesine olanak tanıyor.

Bitkiler, iç mekânların canlandırılmasında hayati öneme sahiptir. Onları büyütmek insanı iyi hissettirir ve yaşadığınız mekânın daha iyi görünmesini sağlar. Bir iç mekan bitki bahçesinde taze, kaliteli otlar yetiştirmek hem evinize biraz yeşillik kazandırmak için idealdir, hem de mutfağınızda süper taze malzemeler kullanabilmenizi sağlar.

Bitki yetiştirmeye çok meraklı değilseniz ve bugüne kadar sahip olduğunuz her bitki öldüyse, size yardım edecek bir önerimiz var - Futurefarms Spacepot Hydroponic Grow System. Spacepot, bitki yetiştirmekten hiç anlamayanların bile pencere kenarında taze otlar yetiştirmesine yardımcı oluyor. 

Los Angeles merkezli FutureFarms, Spacepot'u tüp, pompa, elektrik veya toprak kullanmayan bir hidroponik sistem üzerinde tasarladı. Bu sistem NASA tarafından oldukça popülerleştirildi. Sistem, bitki köklerini topraksız besin ve sudan oluşan bir kombinasyonla doğrudan temas ettirerek bitkilerin büyümesini sağlıyor. Sonuç olarak, bitkiler geleneksel bir saksıda büyüyenlere kıyasla olağanüstü hızlı büyüyorlar, çünkü besin elde etmek için çok çalışmak zorunda kalmıyorlar. İhtiyaç duydukları besin zaten orada.

Hydroponic Grow System, taze ot ve diğer bitkileri yetiştirmenin en kolay yollarından biri. Sadece su, besin ve tohum eklemeniz ve beş hafta beklemeniz yeterli. Bitkileriniz kullanıma hazır hale gelecek.

Sistem, sekiz aylık bir fesleğen tohumu ve besin kaynağıyla birlikte geliyor, ancak Spacepot'ta hemen hemen her tür bitkiyi yetiştirebiliyorsunuz.

Haberin orijinal metni için tıklayın.

 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :