ERA Mimarlık Yaz Staj Programı 2016

mimarizm.com / 22 Nisan 2016
ERA Mimarlık, yaz aylarında ofis ve şantiye stajı yapmak isteyen öğrencilere yönelik staj programını duyurdu. Başvurular arasından yapılacak değerlendirme sonucunda 4'ü ofiste, 4'ü şantiyede çalıştırılmak üzere toplam 8 stajyer seçilecek. 

ERA Mimarlık'ın İstanbul Ataşehir’deki ofisinde veya İstanbul içindeki şantiyelerinde staj yapmak isteyen, mimarlık ve şehir bölge planlama bölümlerinde okuyan 3. ve 4. sınıf öğrencileri, 25 Nisan 2016’dan itibaren bir ay boyunca ofise portfolyoları ile başvurarak staj programına katılma taleplerini iletebilecekler.

Başvurular arasından yapılacak değerlendirme sonucunda 4'ü ofiste, 4'ü şantiyede çalıştırılmak üzere toplam 8 stajyer seçilecek. 

Başarılı stajyerler Çin ve Fransa ofislerine konuk olacak

Minimum 30 iş günü boyunca staj yapması beklenen öğrenciler, çalışma süresi boyunca gösterdikleri performanslarına göre şirket yetkililerince değerlendirilecek. En başarılı bulunan iki stajyerden biri ERA’nın Çin’deki ofisinde, diğeri de Fransa’daki ofislerinde 1 hafta boyunca konuk edilecek. 

Bu süre içinde bulundukları şehirde gözlemler yapma şansına sahip olacak öğrenciler aynı sürede ERA Mimarlık’ın yurtdışı ofislerinde devam eden projelerin üretim süreçlerini de izleyebilecekler. 

Programa katılmak isteyen öğrenciler, staj@era-arch.com adresine CV ve portfolyoları ile başvurabilir. Portfolyolar maksimum 10 MB olmalıdır.

ERA Mimarlık ile gerçekleştirdiğimiz Çat Kapı söyleşisine buradan ulaşabilirsiniz.


ERA Mimarlık Yaz Staj Programı Koşulları:

1- Stajyerler kesintisiz minimum 30 iş günü staj yapacak şekilde takvimlerini ayarlamalılar.

2- Staj programı sadece Mimarlık ve Şehir Bölge Planlama Bölümü öğrencilerine açıktır.

3- Takvim
a. Başvuru süresi 25 Nisan – 13 Mayıs 2016
b. Değerlendirme 20 Mayıs 2016
c. Staj süresi Haziran-Eylül ayları arasında 30 iş günü olmalıdır.

4- Staj çalışması süresince öğrencilerin performansları ERA Mimarlık bünyesinde oluşturulacak bir jüri tarafından değerlendirilir.

5- Başarılı öğrencilerden seçilen ikisi, bir sonraki yıl ERA’nın yurtdışı ofislerinde (Fransa ve Çin) 1 hafta boyunca ağırlanır. Bulundukları bölgede mimari araştırma ve gezi yapmaları istenir. Bu geziden üretilecek araştırmaların sonucu daha sonra ERA Mimarlık’ta sunulur ve ERA Mimarlık Arşivine alınır.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :