“Engelsiz Filmler Festivali”nin Fiziksel Gösterimlerine Eskişehir de Eklendi

mimarizm.com / 08 Eylül 2022
“Engelsiz Filmler Festivali”, COVID-19 pandemisinin ardından fiziksel gösterimlerle 14 - 16 Ekim tarihleri arasında yeniden Eskişehir’de seyircilerle buluşacak.

Bu yıl 10’uncu kez sinemaseverlerle buluşacak “Engelsiz Filmler Festivali”nin fiziksel gösterimlerine Ankara’nın ardından Eskişehir de eklendi. Puruli Kültür Sanat Derneği tarafından düzenlenen “Engelsiz Filmler Festivali”, bu yıl ilk olarak 14 - 16 Ekim tarihleri arasında Eskişehir’de Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Festival, 17 - 23 Ekim tarihleri arasında da çevrim içi olarak tüm Türkiye’de ve fiziksel gösterimlerle Ankara’da Büyülü Fener Sineması’nda sinemaseverlerle bir araya gelecek. 

“Engelsiz Filmler Festivali” kapsamında; ulusal uzun metraj filmlerin yarışacağı Engelsiz Yarışma ve bu yıl ikincisi düzenlenecek Kısa Film Yarışması, programda yer alan Oditoryum, Kaleydoskop ve Çocuklar İçin başlıklarının yanı sıra bu yıl için oluşturulacak yeni seçkiler de sinema tutkunlarının beğenisine sunulacak.

Programında yer verdiği tüm filmleri sesli betimleme ve ayrıntılı altyazı ile sinemaseverlerle buluşturan “Engelsiz Filmler Festivali”, yan etkinliklerini de erişilebilir olarak gerçekleştiriyor.

Tüm Gösterimler Ücretsiz 

Puruli Kültür Sanat tarafından düzenlenen Engelsiz Filmler Festivali her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm gösterimlerini ücretsiz olarak seyircilere sunuyor.

Festival hakkında ayrıntılı bilgi için www.engelsizfestival.com adresi ziyaret edilebilir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :