Altınyıldız Classics Mağazası'na Ödüllü Yılbaşı Vitrini Tasarımı

mimarizm.com / 06 Aralık 2021
Altınyıldız Classics’in Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirdiği %100 Sürdürülebilir Vitrin Projesi’nin birincisi Ece Yüksel’in yılbaşı vitrin tasarımı ‘Tükenmeyen Umutlar’, Aralık ayı boyunca İzmir Hiltown AVM mağaza vitrininde sergilenecek.

Altınyıldız Classics, bu sene hayata geçirdiği ‘’Dünya Yaşasın Diye’’ isimli platformuyla birlikte sürdürülebilir tekstile destek vermek ve birçok projeyi gerçekleştirmek için kolları sıvadı.

Bu projelerden birisi olan ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirilen ‘%100 Sürdürülebilir Vitrin Projesi’nin birincisi Ece Yüksel’in yılbaşı tasarımı, İzmir Hiltown AVM - Altınyıldız Classics vitrininde yerini aldı.

Ece Yücel’in Altınyıldız Classics’in stoklarında bulunan sürdürülebilir malzemeleri kullanarak ve sadece atıklardan tasarladığı ‘Tükenmeyen Umutlar’ adlı çalışması, Aralık ayı boyunca İzmir Hiltown AVM Altınyıldız Classics mağazasının vitrinini süsleyecek.

Her sene tekrarı yapılacak üniversite iş birlikli sürdürülebilir vitrin tasarımlarını gelenekselleştirerek farklı konspetlerle en değerli mağaza vitrinlerinde yer almasını sağlayacak Altınyıldız Classics; sürdürülebilir bir yaşama yer aldığı her noktada destek vermeyi hedefliyor.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :