Almanya'nın 70 Yıllık Dekorasyon Markası JAB Türkiye'de

mimarizm.com / 27 Kasım 2015
Yaşam alanlarının ve moda tekstil dünyasının lüks Alman markası JAB, konut, ofis ve otel gibi hizmet sektöründeki seçkin tasarım çizgisini İstanbul’a taşıdı.

JAB Anstoetz'in Türkiye Direktörü Okan Karabaşoğlu'nun ev sahipliğinde Nişantaşı'ndaki yeni teşhir mağazasında gerçekleşen açılışa, JAB Avrupa Satış Direktörü Joerg Schaefer ve iç mimar Yeşim Kozanlı'nın yanı sıra mimarlık ve tasarım dünyasından birçok isim katıldı.

Konuttan otele, ofisten restorana kadar tüm yaşam alanlarında kullanılabilen JAB, parkeden aydınlatmaya, mobilyadan perdeye kadar çeşitlenen geniş bir ürün gamına sahip. JAB bünyesinde yer alan kumaş ve duvar kağıdı markaları arasında JAB, Chivasso, Carlucci, Soleil Bleu, Grandezza yer alıyor. Halı ve LVT Parke markaları arasında JAB Flooring, mobilya markalarında JAB Furniture ve perde markaları arasında JAB System bulunuyor.

"Tasarım ve felsefe zihni keskinleştirir, hayal ise kışkırtır" düşüncesiyle yola çıkan JAB tasarımları, stilleri ve renkleri ile kullanıcılara özgürlük vererek onları kendi tasarım kimliklerini oluşturmaya teşvik ediyor.

Ev tekstilinde ve özel tasarımlarda modayı takip eden herkesin gözdesi olmayı hedefleyen JAB, mimarları, iç mimarları ve ev sahiplerini Nişantaşı'nda açılan yeni mağazasında kumaşları, mobilyaları ve tüm diğer ürünleri yakından görerek deneyimlemeye çağırıyor.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
  • Asım KARTAL 8 yıl önce Ürünlerinizi inceledim. Özellikle zemin kaplamaları ile ilgileniyorum. Ankara da zemin ve dekorasyon işleri yapıyorum Detaylı bilgi bekliyorum
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :