Adres Yalıkavak, WA Awards'a Değer Görüldü

mimarizm.com / 18 Temmuz 2017
AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects tarafından tasarlanan “Adres Yalıkavak” projesi, World Architecture Community tarafından verilen WA Awards'un 25. proje döngüsünde ödüle değer görüldü.

World Architecture Community tarafından 2006 yılından bu yana düzenlenen WA Awards ödül programının 25. proje döngüsüne, Japonya, Amerika, Brezilya, Hindistan ve Türkiye'nin de aralarında yer aldığı 17 ülkeden birçok mimarlık ofisi başvurdu.

AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects tarafından tasarlanan “Adres Yalıkavak” projesi, yarışmanın “Tasarlanmış Proje” kategorisinde jüri üyelerinin ve daha önce WA Awards ödülü almaya hak kazanmış üyelerin oylamaları ile ödüle değer görüldü.

Adres Yalıkavak daha önce, İngiltere merkezli Avrupa Gayrimenkul Ödülleri'nin 2016-2017 programında da “Çoklu Konut Mimarisi” dalında “Yüksek Övgü” (Highly Commended) ödülünü kazanmıştı.

Adres Yalıkavak

Adres Yalıkavak

Mimari projesi AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects tarafından, yatırımı ve inşaatı M2 İnşaat tarafından gerçekleştirilen Adres Yalıkavak; Bodrum Yalıkavak, Gökçebel bölgesinde yer alıyor. Konut ve otel olmak üzere iki ayrı fonksiyonu kapsayan projede, 43'ü dubleks ve 25'i flat olmak üzere toplam 68 konut ve 11 odalı bir otel yer alıyor.

Denizin ve karşı koylardaki yaşam alanlarının oluşturduğu göz alıcı manzara ile dikkatleri çeken Adres Yalıkavak projesinde ayrıca, sosyal tesis, beach club, restoran, açık havuz, spor alanı, kapalı otopark, satış ünitesi gibi sosyal alanlara da yer verilmiş.

Adres Yalıkavak

Adres Yalıkavak


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :