ABB, Frozen Music Serisinin 2. Bölümünü Yayınladı

mimarizm.com / 30 Haziran 2020
ABB'nin hayata geçirdiği “Frozen Music” video serisini yayınlanan ikinci bölümünde Stockholm'ün dışında yer alan AC Hotel Ulriksdal’i ziyaret ediliyor.

ABB'nin hayata geçirdiği “Frozen Music” video serisi, dünyanın dört bir yanındaki yenilikçi binaları ve arkasındaki mimarları içeriyor. Bina tasarımını, konum, etki, amaç ve yeni teknolojiler bağlamında keşfediyor. Üç dakikalık videoların her biri, düşünceli tasarım ve teknoloji kullanımının, yaşam tarzlarımızı desteklerken nasıl daha akıllı ve daha sürdürülebilir bir ortam yarattığını gösteriyor.

“Frozen Music” serisinin ikinci videosunda; iç tasarım Living Design tarafından oluşturulan Living Hotel'in uluslararası otel misafirleri ve yerel ziyaretçilerin keyfini çıkaracakları canlı ve çok hoş bir ortam yaratmak için iskandinav ve kent stillerini harmanladığına dikkat çekiliyor. Bu proje, sürdürülebilir ürünlere yoğun bir şekilde odaklanması nedeniyle özel.

Videoda bahsedilen ABB ürünleri: Busch-axcent® pur

Videolar hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın

 

*

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex), endüstrilerin dijital dönüşümünü yönlendiren bir teknoloji lideridir. 130 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan ABB, müşteri odaklı, küresel olarak önde gelen dört işletmeye sahiptir: ABB Ability™ dijital platformu tarafından desteklenen Elektrifikasyon, Endüstriyel Otomasyon, Hareket ve Robotik ve Ayrık Otomasyon. ABB'nin Güç Şebekeleri işi 2020'de Hitachi'ye devredilecek. ABB, yaklaşık 144.000 çalışanı ile 100'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :