Graphisoft'tan Mimarlık Öğrencilerine ve Öğretmenlerine Ücretsiz ArchiCAD

mimarizm.com / 12 Kasım 2012

Mimar ve tasarımcıların en yenilikçi mimarlık yazılımı olarak tanınan ve Türkiye'nin dijital yaşam koçu Bilkom güvencesiyle kullanıcılara sunulan Graphisoft, okula dönüşü anlamlı bir hediyeyle kutluyor. Graphisoft, tüm mimarlık öğrencilerine ve öğretmenlerine ArchiCAD'in ücretsiz sürüm hakkını veriyor.

Dünyanın ilk gerçek zamanlı yapı modelleme sistemi (BIM), dünyanın ilk tam entegre enerji modelleme uygulama özelliği EcoDesigner™, iPad ile entegrasyon gibi yenilikçi çözümleriyle ve dünyanın en büyük obje kütüphanesiyle ve 26 dil seçeneğiyle geleceğin mimarlarına sunulan ünlü ArchiCAD yazılımı için Graphisoft, ücretsiz sürüm hakkını veriyor.

Dünyada 1.5 milyonun üzerinde mimarlık öğrencisinin indirdiği yazılımın ücretsiz sürümünü yüklemeleri için, Türkiye'deki öğrencilerin ve öğretmenlerin yapmaları gereken tek şey ilgili internet sayfasına girerek, öğrenci ya da öğretmen seçeneğiyle kayıt olmak.

Aktivasyon ve onay sürecini Türkiye için yürüten Bilkom, mimarlık alanında dünya standartlarını yakayabilmek ve yeniliklerden haberdar olmak için tüm öğrenci ve öğretmenleri uygulamadan faydalanmaya çağırıyor.

Bilkom güvencesi ve aracılığı ile ücretsiz sürümü yüklemiş olan öğrenciler, mezun olduktan sonra normal sürüme geçtiklerinde ise %50 indirim şansı yakalıyor.

Ayrıntılı bilgi için Graphisoft ana distribütörü Bilkom'un iletişim merkezini arayabilir ya da ilgili adrese e-posta atabilirsiniz.

ArchiCAD hakkında ayrıntılı bilgi için  tıklayınız.

 

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :