7 Oda, 7 Öykü

Filiz YAVUZ / 19 Ağustos 2009
7 oda, 7 öykü. 7 farklı tat, 7 ayrı dünya belki de, 7 ayrı konsept. Bazılarından kahve kokuları yükseliyor odaların, bazılarından portakal, ama ille de şarap.Her bir odası 7 farklı sanatçının elinden çıkmış olan, Polonya- Sopot'taki 7 odalı LALALA oteli, çatısı altında barındırdığı değişik yaklaşımlarla dikkat çekiyor. LALALA bir otelin yanı sıra bir bar, bir bistro ya da bir şarap evi olarak da rahatlıkla tanımlanabilse de otelin belki de en ilginç tarafı birbirine alternatif 7 dünyayı içinde barındırıyor olması.

"Stillerin" yeniden yaratıldığı bu sanat otelinden yükseler şarap kokusunu takip edenler ise kendileri olmasa da ruhu serseri olanlar çoğunlukla. Proje içinde yer alan sanatçıların isimleri ise şöyle; Jakub Rebelka, Iwona Cybula, Asia Piascik, Marek Mielnicki, Emilia Bartkowska, Patrycja Orzechowsk, Kuba Bakowski, Honorata Martin, Ula Wasielewska ve Joanna Zastrozna.
 
No: 44

Jakub Rebelka ve Iwona Cybulaö tarafından tasarlanan oda, içinde bulundurduğu objelerle Barok'a atıf yapıyor. Siyah ve kan kırmızısı ile boyanmış duvarları, insanda hafif bir ürperti yaratsa da bu gizemli odada zaman oldukça keyifli akıyor. Odada sanki suçlu bir hava var, işte bu yüzden burada bir korku romanı yazmak olası! LALALA'nın 44 numaralı odası son derece düşsel ve son derece erotik.

Diğer odaları görmek için lütfen ilerleyiniz.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :