22. Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2009 Ankara Fuarı Sona Erdi

mimarizm.com / 05 Ekim 2009
Açılışı T.C. Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, Toplu Konut İdaresi Başkanı Erdoğan Bayraktar ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün tarafından yapılan 22. Uluslararası YAPI/TURKEYBUILD 2009 Ankara Fuarı, 04 Ekim Pazar günü sona erdi. Fuar, yatırımcı kamu kuruluşlarını ve İç Anadolu Bölgesi'nden yapı profesyonellerini buluşturması açısından büyük önem taşıyordu.

Geçen yıl 26 bin 467 ziyaretçisi olan fuar için bu yıl tüm Anadolu'da yoğun tanıtım çalışmaları yapıldı; ticaret ve meslek odalarına özel fuar ziyaret organizasyonları düzenlendi. Fuar, 11 bin 500 metrekarelik sergileme alanıyla Ankara'nın en büyük fuarlarından biri olma özelliğini taşıyor.

Uluslararası Yapı Ankara Fuarı, başkentteki firmalara sektörün karar mekanizmalarıyla iletişime geçmek için büyük bir fırsat sunarak, bölgenin en büyük ticaret platformlarından biri olma özelliğini taşıyor. Fuarda katılımcı firmalar ve ziyaretçiler, karar merciinde bulunan üst düzey yöneticilerin görüş ve önerilerini alma ve uygulamada karşılaşılan sorunları tartışma fırsatını elde ediyor. Yaklaşık 2000 farklı ürün segmentini aynı çatı altında buluşturan fuarda, ürün ve malzemeler konusunda uzman statüsünde birçok yetkili bulunuyor.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :