Yeni Nesil Bahçe Çatılar Semineri

mimarizm.com / 16 Eylül 2013
Yeni Nesil Bahçe Çatılar Semineri

Türkiye'nin çatılarını "Yeni Nesil Bahçe Çatılar" ile yeşillendiriyoruz temasıyla yola çıkan BTM, Alman yeşil çatı uzmanı Optigreen işbirliğinde düzenlediği seminerde, yeşil çatı sektöründe gelişen pazar ve ihtiyaçlara yönelik çözümleri aktaracak.

Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi'nin desteğiyle gerçekleşen "Yeni Nesil Bahçe Çatılar" semineri, 5 Ekim 2013 Cumartesi günü Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) etkinlik salonunda yapılacak.

Etkinlikte, yalıtım sektörünün önde gelen firması BTM Türkiye bir ilke imza atarak Avrupa standartlarında almış olduğu TS EN 13948 sertifikasının tanıtarak, bu belgeyi almaya hak kazanan BTM Botanik PE4 ürünün kullanım avantajlarını sunacak.

Alman yeşil çatı uzmanı Optigreen firması ise ekonomik çatı çözümlerinin yanında, yüksek ve değişken eğimli çatı çözümlerini, bahçe çatılara inovasyon katkılarını ve Avrupa'daki uygulama örneklerini aktaracak.
 
Peyzaj mimarları, mimarlar ve uygulamacı firmalarının katılımıyla gerçekleşecek etkinlikte, ülkemizde yeşil çatı sektöründe gelişen pazar ve ihtiyaçlara yönelik doğru çözümler, BTM Optigreen alternatifli ürün yelpazesi, görsel ve uygulama maketleri eşliğinde sunulacak.

Simültane olarak İngilizce'den Türkçe'ye çevrilecek olan seminere, sınırlı kontenjan nedeniyle önceden kayıt yaptırmak gerekiyor.

Kayıt için tıklayınız.

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :