Türkiye Projeleri Panel Serisi 2 - Spor Yapıları

mimarizm.com / 03 Kasım 2015
Türk Serbest Mimarlar Derneği (TSMD) tarafından düzenlenen Türkiye Projeleri panel serisinin ikincisi Trabzon’da yapılıyor.

Seranit Grup markası olan Vanucci Mutfak & Banyo sponsorluğunda düzenlenen “Spor Yapıları” temalı ikinci panel, 19 Kasım 2015 tarihinde Trabzon Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Türkiye Projeleri panel serisi ile farklı yapı türlerinin mimarı, işvereni, mühendisi, kamu ve yüklenici tarafı ile farklı açılardan ele alınması hedefleniyor. Basılı ve görsel medyada ulaşabildiğimiz yapının tasarım, yapım sürecindeki deneyim ve serüvenleri ile izleyiciye aktarılarak, genel çerçevede bir farkındalık yaratmak amaçlanıyor.

Serinin ikinci konusu Spor Yapıları olarak belirlendi. Konuya yönelik Azaksu Mimarlık’ın Trabzon’daki Spor Yapıları Projeleri’nin mimarları, işvereni ve mühendislerinin katılımıyla çeşitli açılardan tartışılması planlanıyor.

Prof. Dr. Ayhan Usta’nın moderatörlüğünde düzenlenecek olan panelde Azaksu Mimarlık’tan Adnan Aksu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden Prof. Dr. Ali Asasoğlu, EPP Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş. Etüd Proje Müdürü Bora Soykut ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı’ndan bir temsilci konuşmacı olarak yer alacak.

Program:

15:00 Açılış Konuşmaları

15:10 Panel
Prof. Dr. Ayhan Usta (Moderatör), İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü
Adnan Aksu, Azaksu Mimarlık
Prof. Dr. Ali Asasoğlu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü
Bora Soykut, EPP Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş.
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı temsilcisi

17:00 Kokteyl
 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :