Murat Belge "Çarşamba Seminerleri"nde

mimarizm.com / 06 Aralık 2010
Murat Belge "Çarşamba Seminerleri"nde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü tarafından ve Mimarizm'in desteği ile düzenlenen "Çarşamba Seminerleri"nin bir sonraki konuğu gazeteci, yazar ve akademisyen Murat Belge olacak. Belge söyleşisinde, izleyicileri kentler ve İstanbul üzerine bir yolculuğa çıkaracak.

Belge'nin "Kentler ve İstanbul Üzerine" başlıklı konuşması, 8 Aralık 2010 Çarşamba günü saat 11:00'de MSGSÜ Mimarlık Fakültesi Video Konferans Salonu'nda izlenebilir.

Çarşamba Seminerleri Çalışma Grubu Hakkında

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğrencileri, mezunları ve öğretim üyeleri tarafından gönüllülük esasıyla çalışan bir çalışma grubu. 2010 Güz döneminde Ahmetcan Alpan, Albeniz Ezme, Ayşe Aşıgül, Bahar Aksel Enşici, Deniz Başar, Derya Engin, Ece Doğan, Erbatur Çavuşoğlu, Gizem Kıygı, Gökçe Aksoylar, Hikmet Derya Çatal, İnci Şahin Olgun, Maya Arıkanlı Özdemir, Merve Akar, Merve Akı, Murat Cemal Yalçıntan ve Damla Özgü Yıldız'dan oluşuyor. Seminerler, Mimarizm tarafından destekleniyor.
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :