İPYD İkili İş Görüşmeleri: Yapı Sektörü Buluşması

mimarizm.com / 26 Eylül 2022
İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD) üyeleri ile yapı sektörü profesyonelleri Yapı-Medya İletişim’in organize ettiği “İPYD İkili İş Görüşmeleri: “Yapı Sektörü Buluşması”nda bir araya geliyor.

Yapı-Medya İletişim ve İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD) işbirliği ile düzenlenen "İPYD İkili İş Görüşmeleri23 Kasım 2022 Çarşamba günü İstanbul Deniz Müzesi’nde gerçekleştirilecek. İlk kez yapılacak olan İPYD İkili İş Görüşmeleri’nin teması “Yapı Sektörü Buluşması” olarak belirlendi. 

Toplantıya katılan İPYD üyeleri (Yüklenici, Mühendislik, Yatırımcı ve Proje Yönetim firmaları) ile yapı sektörü profesyonellerinin, karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak eşit sürede birebir toplantı yapmasına imkan tanıyan etkinlikte yenilikçi ürünlerin öne çıkması planlanıyor. 20 İPYD üyesi ile 20 yapı sektörü temsilcisinin her görüşmesi 10’ar dakika sürecek.

Firma sayısının 20 ile sınırlı olacağı etkinliğin kayıtları başladı. Detaylı bilgi için (0212) 982 45 26 numaralı telefondan Bahadır Erkmen ya da Teoman Coşkun ile iletişime geçilebilir, bilgi@yapimedya.com adresine mail atılabilir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :