Defne Önen, Gazi Üniversitesi'nde...

mimarizm.com / 23 Mart 2011
Defne Önen, Gazi Üniversitesi'nde... Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü, aktif olarak mimarlık yaşamını sürdüren mimarlar ile sanatın farklı disiplinlerine yönelmiş mimar-sanatçılardan oluşan bir takvimle, tüm bu konukların 'düş'lerini ve yaratma süreçlerini onların ağzından aktaracak bir söyleşi dizisi düzenliyor.

Daha önce sırasıyla mimar-fotoğraf sanatçısı Murat Germen, mimar Alişan Çırakoğlu ve mimar- müzisyen Ferman Akgül'ü ağırlayan "düş'tü…sonrA?" söyleşilerinin 24 Mart 2011 Perşembe günkü dördüncü konuğu ise mimar Defne Önen olacak.

Her hafta Perşembe günü 17:30'da, mimar ve mimar-sanatçılarla "yaratma süreçlerini" masaya yatırmayı hedefleyen etkinlikte, söyleşilere paralel bir sergi de düzenleniyor. Tüm amaca daha iyi hizmet edebilmek adına söyleşi gününden bir hafta önce başlayan ve bir hafta sürecek olan dijital sergiler oluşturuyor.

"‘düş'tü…sonrA?'" söyleşileri kapsamındaki Önen söyleşisi, 24 Mart Perşembe günü saat 17:30'da Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde izlenebilir.
İlişkili Haberler
A. Defne Önen ile
İlişkili Haberler
Projeler ve Diğer Çalışmalar
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :