CivilCon’24

mimarizm.com / 14 Şubat 2024
İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendisliğe Hazırlık Kulübü'nün düzenlediği CivilCon’24, 8 - 12 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Civil Engineering Convetion kısaltılmış adı ile CivilCon, 2006 yılında İnşaat Mühendisliği seminerleri adıyla Mühendisliğe Hazırlık Kulübü tarafından düzenlenmeye başlanmış köklü bir etkinliktir. 2013 yılından bu yana CivilCon ismiyle düzenlenmeye devam eden seminerlerin bu yıl 19.su gerçekleşecektir.

Geleceğin mühendislerini çalışacakları iş sahalarıyla tanıştırmak, düzenlenen atölyeler ile teorik bilgilerin uygulamalı bir şekilde hayata geçirilmesini sağlamak, farklı günlerde farklı alanlarda gerçekleştirilecek olan çeşitli seminerler, paneller sayesinde sektörün önde gelen isimleriyle katılımcıları buluşturmak, etkinlik süresince alanda kurulan İnsan Kaynakları stantlarıyla çeşitli fırsatları yakalamalarını sağlamak, akademik hayatın yanı sıra profesyonel iş hayatı ve sektör ile ilgili bilinçlendirmek, kendi alanlarında günümüze ve geleceğe dair fikir sahibi olabilmelerini sağlamak konferansın temel amaçları arasında yer almaktadır.

İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde, 8 -12 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleşecek CivilCon’24 etkinliğine başvuru için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :