Civil İstanbul’23 Engineering and Architecture Conferences

mimarizm.com / 30 Mart 2023
Yıldız Teknik Üniversitesi Yapı Kulübü'nün düzenlediği Civil İstanbul Engineering and Architecture Conferences, yenilenen ‘Deprem’ konsepti ile 15 - 16 Nisan 2023 tarihlerinde gerçekleşecek.

Duyuru

Yenilenen ‘Deprem’ konsepti ile gerçekleşecek olan CivilIstanbul’23; unutmak istemediğimiz noktaları, bu noktaların meslek bilinci boyutunda işleneceği, aynı zamanda CivilIstanbul ruhunun sonuna kadar hissedileceği bir içerikle karşınızda olacak.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Detaylı bilgi ve süreç takibi için www.yildizyapikulubu.org/civilistanbul23

*

CivilIstanbul'23 proje ekibi, CivilIstanbul’23 Mühendislik ve Mimarlık Konferansları'nı ertelediklerini, etkinliğin ileri bir tarihte yenilenecek formatı ve içeriğiyle gerçekleştirileceğini duyurdu. (22 Şubat)

*

Civil İstanbul'23 Duyuru Metni

Civil İstanbul'23 ile konaklamalı ve konaklamasız katılımcılara 4 gün 4 gece sürecek benzersiz bir etkinlik sunuyoruz.

Yıldız Teknik Üniversitesi Yapı Kulübü olarak 16-17-18 Mart'ta, YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde on birincisini düzenleyeceğimiz ve uluslararası çapta gerçekleşecek etkinliğimizde birbirinden öğretici konferans serisiyle öğrencileri sektörle buluşturup gündemleri hep birlikte takip edeceğiz. Oturum aralarında sektörün ileri gelen firmalarıyla birlikte düzenleyeceğimiz atölyeler ile öğrendiğimiz teorik bilgileri pratikte deneyimleyeceğiz. Gün sonlarında birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleyerek ulusal ve uluslararası network ortamı sunacağız. Ayrıca bir yenilik olarak bu sene gerçekleştireceğimiz CivilFest Kariyer Günü’nde kariyer yönetim/planlama oturumlarının ve panellerinin olduğu, festival tadında gerçekleşecek olan sergilerin, yarışmaların düzenlendiği, insan kaynakları stantlarının olduğu bir fuaye alanı ve uzman kişiler ile kahve eşliğinde sohbet edeceğimiz ve daha birçok yeniliği deneyimleyeceğimiz, çeşitliliğin hakim olduğu bir gün geçirecek ve CivilIstanbul’23 ile CivilFest’leyeceğiz!

Siz de bu deneyimleri bizimle birlikte yaşamak; bu yıl 11.'si gerçekleşecek olan etkinliğimizde bizimle birlikte olmak istiyorsanız ön başvuru formunu doldurmayı unutmayın.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :