“Building Dynamics: Exploring Architecture of Change”

mimarizm.com / 09 Şubat 2018
Calgary Üniversitesi öğretim üyesi Branko Kolarevic, “Building Dynamics: Exploring Architecture of Change” (Yapı Dinamikleri: Değişimin Mimarisini Keşfetmek) başlıklı konuşması ile 13 Şubat'ta TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde.

Mimarlık ve tasarımda dijital teknoloji kullanımı konusunda yetkin isimlerden Prof. Branko Kolarevic,"Building Dynamics: Exploring Architecture of Change" başlıklı konuşması ile 13 Şubat 2018 Salı günü saat 11:00'de TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'ne konuk olacak.

Branko Kolarevic kimdir?

Kanada, Calgary Üniversitesi'nde Bütünleşik Tasarım (Integrated Design) kürsüsünü yöneten Prof. Dr. Branko Kolarevic, tasarım ve üretimde dijital teknoloji kullanımı konusunda dünyanın farklı yerlerinde çok sayıda seminer verdi.

1989 yılından bu yana Kuzey Amerika ve Asya'da çeşitli üniversitelerde ders veren Kolarevic, tasarım alanında yüksek lisans ve doktora derecelerini Harvard Üniversitesi'nden, mimar-mühendis unvanlı lisans diplomasını ise Belgrad Üniversitesi'nden almış.  

Association for Computer Aided Design in Architecture - ACADIA (Mimarlıkta Bilgisayar Destekli Tasarım Birliği)'nin eski başkanı olan Kolarevic, ACADIA 2007 İnovatif Araştırma Ödülü'nün de sahibi.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
  • khaoula 4 yıl önce c'est tres interessant
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :