"Bir Tasarım Sürecinin İzleri: Garanti Bankası Teknoloji Kampüsü" Konferansı

mimarizm.com / 04 Haziran 2012
"Bir Tasarım Sürecinin İzleri: Garanti Bankası Teknoloji Kampüsü" Konferansı

Konsept tasarımı ERA Mimarlık, iç mimarisi midek/ MİNGÜ ortaklığında projelendirilen Garanti Bankası Teknoloji Kampüsü, Yapı-Endüstri Merkezi'nde (YEM) düzenlenecek bir konferans ve sergiyle tanıtılıyor. "Bir Tasarım Sürecinin İzleri: Garanti Bankası Teknoloji Kampüsü" Konferansı, aynı adlı serginin 20 Haziran'daki açılışına paralel olarak gerçekleşecek.Yapı dünyasının bilgi merkezi Yapı- Endüstri Merkezi (YEM), Garanti Bankası Teknoloji Kampüsü'nün tanıtımı için düzenlenen "Bir Tasarım Sürecinin İzleri: Garanti Teknoloji Kampüsü" sergisine ve projenin mimarlarının katılacağı konferansa ev sahipliği yapıyor.

Konsept tasarımı ERA Mimarlık, iç mimarisi midek/MİNGÜ ortaklığında projelendirilen Garanti Bankası Teknoloji Kampüsü'nün tanıtımını amaçlayan "Bir Tasarım Sürecinin İzleri: Garanti Teknoloji Kampüsü" sergisi, 20 Haziran 2012 Çarşamba günü saat 19:00'da YEM'de ziyarete açılacak ve 30 Haziran'a dek ücretsiz gezilebilecek.

Sergi kapsamında düzenlenen konferans, ERA'dan Ali Hızıroğlu; cephe, strüktür, sürdürebilirlik konularında danışmanlık veren Werner Sobek'ten Mustafa Alkan; projenin aydınlatma danışmanı Speirs+Major'dan Keith Bradshaw ile Planlux'ten Korhan Şişman'ın katılımıyla gerçekleşecek.

Konferansta projenin bağlamından kullanıcı odaklı tasarım kriterlerine, sürdürülebilir tasarım çözümlerinden uygulanmasına kadar tasarımın sürecine dair birçok kesite yer verilecek.

Program:

18:30 – 19:00  Kayıt

19:00 – 20:15
  "Bir Tasarım Sürecinin İzleri" Konferansı
Ali Hızıroğlu, ERA
Mustafa Alkan, Werner Sobek Stuttgart
Keith Bradshaw, Speirs+Major
Korhan Şişman, Planlux

20.15 – 21.00  İkram

Simültane olarak İngilizce'den Türkçe'ye çevrilecek konferansa kaydolmak için tıklayınız. 

Proje ve konuşmacılar hakkında ayrıntılı bilgi için ilerleyiniz. >>>>>


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :