Archiprix-Türkiye 2010 Ödülleri Sahiplerini Buluyor

mimarizm.com / 23 Kasım 2010
Archiprix-Türkiye 2010 Ödülleri Sahiplerini Buluyor Türkiye'de mimarlık alanındaki en iyi diploma projelerini seçmek üzere ÇimSA ana sponsorluğunda Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) ve Şevki Vanlı Mimarlık Vakfı tarafından bu yıl 15'incisi düzenlenen ARCHIPRIX-Türkiye Yarışması'nın kazananları, 9 Aralık 2010 Perşembe günü YEM'de gerçekleşecek olan kolokyumun ardından yapılacak törende ödüllerine kavuşacaklar.

Yapı-Endüstri Merkezi'nde saat 18.30'da gerçekleşecek olan kolokyum, sergi açılışı ve ödül töreni, Türkiye'nin yirmi üniversitesinden yüzü aşkın genç mimarın yaratıcı fikirlerini görmek isteyen herkesin katılımına açık olarak düzenleniyor.

Jüri üyeleri Alişan Çırakoğlu, Umut İyigün, Şevki Pekin, Julien De Smedt ve M. Arif Suyabatmaz'ın katılımıyla gerçekleşecek olan tören; yarışmaya katılan projelerin değerlendirildiği kolokyumla başlayacak ve tüm projelerin izlenebileceği sergi açılışı ile sürecek. Ödül törenine katılanlara ayrıca, YEM Yayın tarafından hazırlanan ve yarışmaya başvuran tüm projelerin yer aldığı yarışma katalogu da hediye edilecek.

Ödül Töreni Programı

18.30 Kolokyum: Jüri Üyelerinin Yarışmacılarla Süreci ve Ödül Dağılımını Değerlendirmesi
19.30 Ödül Töreni
20.00 Sergi Açılışı ve Kokteyl

Ödül törenine kayıt yaptırmak için tıklayınız.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :