Ankara'yı Değiştiren Projeler 7/10: AKM CSO Konser Salonu

mimarizm.com / 02 Ekim 2013
Ankara'yı Değiştiren Projeler 7/10: AKM CSO Konser Salonu

TSMD Mimarlık Merkezi'nin 2013 senesi itibariyle Seranit Yapı Grubu sponsorluğuyla başlattığı Ankara'yı Değiştiren Projeler 10/10 Forumları, "AKM CSO Konser Salonu" ile devam ediyor.Her ay, bir güncel proje, TSMD Mimarlık Merkezi'nde tasarımcısı, işvereni, yatırımcısı, yüklenicisi, işletmeci/pazarlamacısı ve  ilgili tüm tarafları ile sunulmaya ve tartışılmaya devam ediyor. Forumlar, tüm mimarlık ve sektör paydaşlarını sağlıklı bir diyalog ve eleştiri ortamı için bir araya getirmeyi, mimarlık öğrencileri ve meslek pratiğinin yeni katılımcıları için, mesleki karar, üretim ve süreçlere dair tüm aşamalar, sorunlar ve çözümlerin tarafların ağzından dinlenebileceği paylaşımcı bir ortam sunmayı amaçlıyor.

SERANİT sponsorluğuyla hayata geçirilen Ankara'yı Değiştiren Projeler forum serisinin yedincisi, ‘Şehrin Müzik Kutusu' teması altında, 17 yıl sonra hayata geçen bir tasarımı, AKM CSO KONSER SALONU projesini sunuyor ve tartışıyor. 

Ankara'yı Değiştiren Projeler 7/10: AKM CSO Konser Salonu, 23 Ekim 2013 Çarşamba günü TSMD Mimarlık Merkezi'nde tüm ilgililerin katılımına açık olarak gerçekleşecek.PROGRAM AKIŞI:

19:00  AÇILIŞ KONUŞMALARI
YEŞİM HATIRLI / TSMD Yönetim Kurulu Başkanı
PROF. DR. AYŞEN SAVAŞ / Moderatör

19:10  MİMAR, MÜHENDİS,YÜKLENİCİ GÖZÜYLE AKM CSO KONSER SALONU

Y. MİMAR SEMRA UYGUR & Y. MİMAR ÖZCAN UYGUR
Proje Müellifleri

Y. İNŞAAT MÜHENDİSİ DANYAL KUBİN
Statik Proje Müellifi

MİMAR NURAN ÜNSAL
Mimari Proje Yarışması Jüri Üyesi

BEHÇET ÇAĞLAR
İnşaat Yüklenicisi

20:10  SORU – CEVAP

20:30  KOKTEYL 
 

 

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :