"Katı'nın Reddi" Tasarım Sergisi

mimarizm.com / 16 Eylül 2013
"Katı'nın Reddi" Tasarım Sergisi

Koleksiyon Mobilya, dünyaca ünlü Danimarkalı kumaş ve perde üreticisi Kvadrat firmasıyla olan güçlü işbirliğini yeni bir sergi ve tasarım mağazası ile anlatıyor.

"Katının Reddi" adlı sergi, tasarlanan objelerin ötesinde, tasarım sürecindeki yeni yapılanma anlayışına ve geleceğin tasarımlarına ışık tutmayı amaçlıyor.

Koleksiyon Tasarım Mağazası'nın da açılışını müjdeleyen sergide, kullanıcı beklentisi doğrultusunda Koleksiyon'a özel tasarlanan Kvadrat kumaşların kullanıldığı perde ve ofis panel sistemleri öne çıkıyor. Modüler çoğalabilme özelliğine sahip Megaron panel sistemi de bu özel kumaşlardan üretildi.

2013 Ekim ayında satışa çıkacak Kvadrat-Camper ortak yaratımı ayakkabılar da dünyada ilk kez Koleksiyon Tasarım Mağazası'nda görücüye çıkacak.

Tüm bunlara ek olarak Ronan ve Erwan Bouroullec'in Kvadrat için geliştirdiği "Ready Made Curtain" perde tasarımı, Foscarini ve Slamp markalı aydınlatma ürünleri, Nason Moretti markalı cam sofra ürünleri, Tevfik Karagöz tasarımı seramik ürünler ve Çamdal tasarımı Koleksiyon markalı sofra ürünleriyle halı ve kilimler de sergide görücüye çıkıyor.

"Katı'nın Reddi" tasarım sergisi ve Koleksiyon Tasarım Mağazası, 20 Eylül Cuma günü ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak. 

 

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :