FORM.AL Drop Off Delivery

mimarizm.com / 02 Temmuz 2021
Enis Öncüoğlu’nun, mimarlık kültürüne katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirdiği ve 200 mimarın portresinden oluşan FORM.AL projesi Nurus ve Kalebodur’un katkılarıyla 16 Temmuz'a kadar HAN Spaces’te ziyaret edilebilir.

Deneyimli Mimar Enis Öncüoğlu'nun ulusal ve uluslararası birçok projede imzası bulunan 200 mimar dostunu fotoğrafladığı FORM.AL, Nurus ve Kalebodur'un katkıları ile 30 Haziran’da sahipleriyle buluştu. ArtPick organizasyonu ile Han Spaces'da düzenlenen “FORM.AL Drop Off Delivery” davetine Öncüoğlu’nun mimar dostları, Nurus Yönetim Kurulu Başkanı Güran Gökyay, Kaleseramik Marka İletişim Müdürü Pelin Özgen Piker ve iş dünyasından isimler katıldı.

Davette kısa bir konuşma yapan Enis Öncüoğlu, “Bu yolculuğa meslektaşlarımı ve kendimi portrelerde buluşturabilmek ve dahası döneme bir arşiv oluşturabilmek hedefi ile başladık. Yolculuğumuzun son durağında ise portreleri sahiplerine teslim etmek ve bu amaçla tekrar buluşmanın sağlanmasıydı. Bu arşiv niteliğindeki sergiye tüm fotoğraf meraklıları ve mimar dostlarımızı bekleriz” dedi.

FORM.AL Drop Off Delivery etkinliği 16 Temmuz’a kadar açık olacak. 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :