Artstone'dan Duvar Hikâyeleri: “Dress Your Wall”

mimarizm.com / 14 Kasım 2016
3. İstanbul Tasarım Bienali'nin Yaratıcı Mahalleler programı kapsamında, Artstone Showroom’unda gerçekleştirilen “Dress Your Wall” temalı enstalasyonda, tasarımcıların duvar hikâyelerini görmek mümkün.

Dekoratif duvar kaplama sektöründe yenilikçi ürünlerin temsilcisi Artstone, 3. İstanbul Tasarım Bienali'ne farklı alanlarda yaratıcı işler üreten sanatçılarla düzenlediği “Dress Your Wall” temalı etkinlikle dâhil oldu. Etkinlik kapsamında sekiz sanatçı, Artstone duvar panelleri üzerinde sergiledikleri çalışmalarını mahalle ve kent sakinleriyle buluşturuyor. Tasarımın duvarlara işlendiği, tuğla, beton, ahşap ve taş desenlerinin sanata eşlik ettiği etkinlikte “insanın duvar hikâyeleri”ni izlemek mümkün.

Dress Your Wall, Artsone

Sekiz sanatçıdan “insanın duvar hikâyeleri”

Beşiktaş’taki Artstone Showroom’unda izlenebilecek etkinlikte Betül Cankara, Hüseyin Rüstemoğlu, Hakan Dilek, Neslihan Işık, Tuğba Hacısüleymanoğlu, Gamze Yalçın, Leo Lunatic ve Güneş Özmen eserleriyle yer alıyor. Sergi kapsamında, “Aynı Gölgeyiz Yuvamızı Arayan”, “İzleniyoruz”, “Sky, Earth, Water”, “Bir O Kadar Dünyalı Olmak”, “Hacivat Karagöz”, “Moda ve İnşaat / Kadın ve Erkek”, “Uyum ve Denge”, “Gözetlenmek” isimli eserleri görmek mümkün olacak. 

Dress Your Wall, Artstone

“Dress Your Wall” temalı sergi, Aralık ayı sonuna kadar ziyarete açık kalacak.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :