Anna Laudel Mayıs Ayında Sanatçılarını CI Bloom ve Volta New York’ta Temsil Ediyor

mimarizm.com / 10 Mayıs 2022
Sanatçılarını dünyanın önde gelen sanat platformlarında temsil eden Anna Laudel, 10-15 Mayıs’ta CI Bloom ve 18-22 Mayıs tarihleri arasında Volta New York sanat fuarlarına katılıyor.

Serkan Küçüközcü, Küçük Prens II, 2022, Tuval üzerine Akrilik boya, 80 x 120 cm, Anna Laudel

Tuğçe Diri, Mono-İzler, 2022, Tuval üzerine karışık teknik, 160 x 130 cm, Anna Laudel

CI Bloom, 10 - 15 Mayıs

Anna Laudel’in 2022 fuar takvimi CI Bloom ile devam ediyor. Contemporary Istanbul tarafından düzenlenen Türkiye’deki çağdaş sanata odaklanan sanat fuarı CI Bloom, Tersane İstanbul’un tarihi atmosferinde 10-15 Mayıs tarihleri arasında sanatseverlerle bir araya geliyor. 23 galerinin ağırlandığı fuara Anna Laudel sanatçıları Belkıs Balpınar, Lal Batman, Ramazan Can, Tuğçe Diri, Emin Mete Erdoğan, Onur Hastürk, Hayal İncedoğan, Bilal Hakan Karakaya, Ekin Su Koç, Serkan Küçüközcü, Mehmet Sinan Kuran, Fırat Neziroğlu, Ardan Özmenoğlu, Cem Sonel, Halil Vurucuoğlu ve Sarp Kerem Yavuz’un son dönem işleri ve ilk defa bu fuarda yer alacak eserleri ile katılıyor.

Anna Laudel’in CI Bloom’da sergileyeceği eserler T8-09 numaralı stantta ziyaret edilebilir.

Ardan Özmenoğlu, Kelebek Etkisi, Kırmızı, 2022, Post-it üzerine karışık teknik ve neon, 95 x 75 x 15 cm, Anna Laudel

Volta New York, 18 - 22 Mayıs

Bahar döneminde hız kesmeden uluslararası fuar rotasına devam eden Anna Laudel, 18-22 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek Volta New York sanat fuarındaki yerini alıyor. Bir sanat fuarının merkezinde yer alan sanatçı ve işlerini odağına alarak, galerileri güçlü sergiler yapmaları için cesaretlendiren fuarda Anna Laudel, sanatçıları Mathias Hornung, Ardan Özmenoğlu ve Sarp Kerem Yavuz’un eserleri ile yer alıyor.

Anna Laudel’in Volta New York’ta sergileyeceği eserler ​​213 numaralı stantta ziyaret edilebilir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :