Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı Hekimhan'da

mimarizm.com / 30 Mayıs 2017
Mimarlar Odası’nın mimarlık öğrencilerinin yerinde deneyimleme yöntemiyle mimarlığı paylaşmaları amacıyla gerçekleştirdiği yaz kampına katılım için son başvuru tarihi 30 Haziran 2017.

Yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde katılımcı bir yöntemle mekânların yeniden işlevlendirilmesi amacıyla gerçekleştirilen mimarlık öğrencileri yaz kampı, TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi, Elazığ Şubesi, Eskişehir Şubesi, Gaziantep Şubesi, Hatay Şubesi, İzmir Şubesi ve Malatya Şubesi tarafından düzenleniyor. 

Malatya’nın Hekimhan ilçesinde belediye tarafından mülk edinilen demir-çelik tesislerinin yeniden işlevlendirilmesi için 24-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında “Maden, Mekân, Doğa, Tarih” temasıyla gerçekleştirilecek Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı'na başvurular başladı.  
 

Doğu Anadolu’da maden, doğa ve tarihle şekillenen Hekimhan’ın tarihi ve mekânsal potansiyelinin açığa çıkarılmasına, kültürünü öğrenmeye ve yaşamaya yönelik teknik geziler ve sosyo-kültürel etkinliklerle (forum, söyleşi, atölye çalışmaları, konserler vb.) yürütülecek olan Hekimhan “Maden, Mekân, Doğa, Tarih” temalı Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı’na katılım için son başvuru tarihi 30 Haziran olarak belirlendi.

Mimarlık öğrencilerinin başvuruları kayıtlı oldukları düzenleyici şubeler tarafından alınacak. Kampa katılmaya hak kazanan öğrenciler 10 Temmuz'da açıklanacak.

Katılımın ücretsiz olduğu kamp süresince konaklama Hekimhan Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşecek. 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :