Işık Üniversitesi Otomotiv Tasarımı Sertifika Programı

mimarizm.com / 14 Ocak 2016
Işık Üniversitesi, Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Otomotiv Tasarımı Sertifika programlarının yeni dönem kayıtları başladı.

Porsche, Giugiaro ve Pininfarina’nın izini sürüp Earl ile çamur yolculuğuna çıkacak olan katılımcılar, programın bitiminde tasarlayacakları araç veya aksesuarı çamur modelleme tekniklerini kullanarak uygulayabilecek seviyeye gelecekler.     

Öncelikle endüstriyel tasarımcılar, makine, otomotiv mühendis ve öğrencileri, otomotiv endüstrisinde faaliyet gösteren kişi ve kuruluşlara açık olan programın diğer katılımcıları için ön görüşme yapılacak.

Eğitimin Amacı:

Otomotiv Tasarımı Sertifika Programı, ürün tasarımcıları, otomotiv endüstrisinin ihtiyaç duyduğu tasarımcılar olarak geliştirmeyi amaçlarken, makine ve otomotiv mühendislerini de aynı platformda bir araya getirmek suretiyle disiplinler arası ilişkinin boyutlarını ortaya koymayı hedefliyor.

Araç tasarımına ilişkin temel bilgilerin verildiği program, konuyu tarihçe, malzeme, üretim, teknoloji, güvenlik, mevzuat ve kullanılan sistemler gibi tüm tarafları ile ele alıyor. Program bitiminde katılımcıların kendi araçlarını tasarlayabilecek seviyeye gelmeleri amaçlanıyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız. 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :