İç Mekan Tasarımında Kumaşlar Online

mimarizm.com / 06 Ekim 2022
Tekstil Mühendisi Sibel Ege tarafından düzenlenen "İç Mekan Tasarımında Kumaşlar" atölyesi 22 Ekim Cumartesi günü saat 11:00'da online olarak gerçekleşecek.

"İç mekan tasarımında kumaş seçimi yaparken trendlere ve konsepte önem veriyorsunuz, ancak seçtiğiniz kumaşları gerçekten tanıyor musunuz?"

Atölye Metni

İç mekan tasarımında trendlerin ve konseptin göz önünde bulundurulmasına ek olarak fark yaratacak kriter, kumaşları tanımak ve bu doğrultuda seçim yapmaktan geçmektedir. Eğitimde, iç mekan kumaşlarında kullanılan doğal ve sentetik liflerden başlayarak, dokuma ve örme kumaş üretim yöntemleri ile kumaş boya ve baskı çeşitlerinden bahsedilecek, bazı ev tekstili kumaşları üzerinde durulacaktır.

Eğitim sonunda katılımcılar, iç mekan tasarımı için kumaş seçerken daha yüksek farkındalığa sahip olup daha doğru seçimler yapabilecekler.

22 Ekim Cumartesi günü saat 11:00 - 14:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlik, iç mekan tasarımına, dekorasyona ve ev tekstiline ilgi duyan tüm katılımcılara açıktır. Online katılım belgesi verilecektir. Bileti satın aldıktan sonra e-mail adresinize bağlantı bilgileri gönderilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :