Flora Expo Antalya Süs Bitkileri, Peyzaj, Bahçecilik ve Üretim Teknolojileri Fuarı

mimarizm.com / 08 Ağustos 2022
Flora Expo Antalya Süs Bitkileri, Peyzaj, Bahçecilik ve Üretim Teknolojileri Fuarı, 21 - 24 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Hyf Fuarcılık A.Ş. tarafından 22 - 25 Eylül 2021 tarihleri arasında Antalya’da 1. sini düzenlenen Flora Expo Antalya Fuarı; ülkemizin birçok üretim bölgesinden 100’ün üzerinde sektörün öncü firmalarını bir araya getirmiştir. Katılımcı firmalar iklim değişikliğine uygun, sıcak ve soğuk iklime dayanıklı dış mekân süs bitkileri, çalı bitkileri, tropik ağaçlar, iç mekan süs bitkileri, mevsimlik bitkiler ve üretimde kullanılan her türlü materyalleri; başta Türkiye olmak üzere 23 ülkeden gelen profesyonel ziyaretçilere sunmuşlardır. Hedef İhracat ilkesiyle başlanan çalışmalar sonucunda, Flora Expo Antalya 2021; A.B.D, Almanya, İngiltere, İtalya, Hollanda, İzlanda, İsveç, Sırbistan, Bosna Hersek, Slovenya, Kosova, Kıbrıs, Ürdün, Umman, Azerbaycan, Libya, Irak, İran, Kuveyt, Lübnan, Filistin, Bahreyn ve Cezayir ‘den profesyonel ziyaretçileri ağırlamıştır.

Flora Expo Antalya Fuarı, yurt içinden gelen kamu kuruluşları, belediyelerin İlgili birimleri, peyzaj mimarları, inşaat firmaları, oteller, üniversitelerin yapı işleri daire başkanlıkları ve yapı marketler gibi potansiyel alıcılar ile sektör temsilcilerini bir araya getirmiştir. 2. Flora Expo Antalya Fuarı 21 - 24 Eylül 2022 tarihleri arasında Anfaş Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde büyüyerek katılımcı ve ziyaretçileri ile tekrar buluşacaktır.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :