Yapı Günleri’18

mimarizm.com / 01 Şubat 2018
Dokuz Eylül Üniversitesi Yapı Topluluğu (DEYAP) tarafından düzenlenen Yapı Günleri’18, yapı sektörünün liderlerini 8-10 Mart tarihlerinde DEÜ Mühendislik Fakültesi'nde ağırlayacak.

“Sektörün önde gelenleri, senin için burada!” sloganıyla, DEÜ Mühendislik Fakültesi ev sahipliğinde üçüncüsü düzenlenen Yapı Günleri süresince, inşaat sektöründe dünya çapında projelerde yer almış ünlü isimler deneyimlerini aktaracak ve projeleri hakkında soruları cevaplayacak.

Geçen yıl Türkiye'nin dört bir yanından farklı dallarda 800'ün üzerinde öğrenciyi ağırlayan Yapı Günleri'nin bu sene de büyük ilgi görmesi bekleniyor.

İnşaat mühendisliği, mimarlık ve inşaat sektörü ile ilgili alanlarda eğitim gören öğrencilere ve öğrenmekten vazgeçmeyen herkese hitap eden Yapı Günleri'18, sektörde yer alan diğer profesyonelleri tanımak ve ağ kurmak için önemli bir fırsat sunuyor.

Takımınla gel, yarışmayı kazan

Etkinlik kapsamında 9 Mart Cuma günü, öğrencilerin arkadaşlarıyla birlikte katılabilecekleri bir yarışma düzenlenecek. Yarışmayı kazanan takıma ev sahibinin sürpriz bir ödülü olacak.

10 Mart Cumartesi günü ise katılımcılar, Türkiye'nin ilk cittaslow'u Sığacık’ı etkinlik kapsamında gerçekleşecek özel turla ziyaret edebilir ve daha önce tatmadıkları lezzetleri deneyebilirler.

Etkinlik bültenine kaydolmak ve ayrıntılı bilgi için tıklayın.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :