Woman in Lighting-WIL

mimarizm.com / 10 Haziran 2019
Aydınlatma tasarımı alanında çalışan kadın profilleri ön plana çıkarmayı hedefleyen dijital bir platform olan Woman in Lighting (WIL) Türkiye’nin ilk etkinliği 21 Haziran’da gerçekleşiyor.

2018 yılında Light Collective insiyatifi ve Forma Lighting firması sponsorluğunda hayata geçen hareket, ülke temsilcilerinin düzenlediği buluşma toplantıları ile tüm dünyada kendine ses buluyor.

Türkiye temsilciliğini Şebnem Gemalmaz’ın üstlendiği WIL Türkiye’nin ilk etkinliği de 21 Haziran saat 19:00’da Mimarlar Odası’nda gerçekleşecek. Platformun sektörde çalışan tüm kadınlara açık çağrısını aşağıda bulabilirsiniz:

"Merhaba Sevgili 'WIL' üye ve destekçileri,

8 Mart 2019 tarihi itibari ile başlayan Women in Lighting-WIL hareketi kapsamında gündemi takip etmeyi, aynı zamamda diğer ekipler ve birbirimiz ile iletişimimizi güçlendirmeyi hedefleyen İstanbul Buluşmaları’nın ilk etkinliğine davetlisiniz. Etkinlik 21 Haziran Cuma günü saat 19.00’da Mimarlar Odası’nda gerçekleştirilecektir.

Sektördeki yüzleri tanıyabilmek adına kısa sunumların yer alacağı bu ilk buluşmada kendinizi tanıtmak isterseniz, sebnem@womeninlighting.com mail adresine katılım isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Süre sebebi ile yaklaşık 2 dakikalık konuşmalar öngörüldüğünden, katılımcı sayısını 15 kişi ile sınırlamak durumundayız. Bu yüzden geri dönüş yapan ilk 15 kişi ile başlayacağız. Sunumun içeriği konusunda bir sonraki mailde bilgilendirme yapacağız”.

Bu 15 kişi arasında olmadan, etkinliğe katılmak istiyorsanız kayıt için tıklayın

Ayrıntılı bilgi: https://womeninlighting.com/


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :