Tasarım, Müzik ve Alışveriş Şenliği Garden Sale

mimarizm.com / 28 Eylül 2016
Tasarım, müzik ve alışveriş şenliği Garden Sale 1-2 Ekim’de beşinci kez KüçükÇiftlik Park’ta tasarımseverleri bekliyor.

Tekstilden takıya, vintage objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine kadar binlerce parçanın yer aldığı Garden Sale bu yıl 5. yaşını kutluyor. 1-2 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek festival, ziyaretçilerine şehrin merkezinde tasarım, müzik ve lezzet dolu bir gün vadediyor. Etkinliğe, Sattas ve Four in the Pocket konserleri eşlik edecek.

Garden Sale

Yaratıcı ürünleriyle dikkat çeken 70’e yakın tasarımcıyı ve ürünlerini uygun fiyata bulabileceğiniz Garden Sale’de alışveriş keyfi; müzik, lezzet ve atölyelerle birleşerek farklı bir deneyime dönüşüyor. Sokak müzisyenleri, swing jazz session’ları ve sokak sanatçıları ile şenlenecek Garden Sale’de teknolojiden el becerilerine uzanan, özellikle çocuklara yönelik pek çok yaratıcı ve eğlenceli atölye çalışması da bulunuyor. Plak pazarından vintage objelerle dolu mini antika dükkanlarına, tekstil ve takı tasarımlarından çocuk ve erkek ürünlerine kadar her şeyin olduğu renkli bir alışveriş şenliğine hazır olun. 

Garden Sale

1 Ekim Cumartesi günü Reggae müziğinin Türkiye'deki başarılı temsilcilerinden Sattas çimenlerin üzerinde bol eğlenceli bir müzik ziyafeti yaşatacak. 2 Ekim Pazar günü ise funk, R&B ve soul müzik türlerinin etkileşimiyle ortaya koydukları parçaları ile tanınan Four in the Pocket grubu sahne alacak. Gecenin sonuna doğru ise açıkhavada film keyfi Garden Sale’cileri bekliyor olacak.

Bilet için tıklayın.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :