Şehir Konuşmaları: Akıllı Şehirler Meselesi

mimarizm.com / 19 Temmuz 2022
“Akıllı Şehirler Meselesi” başlığı ile Dr. Fatih Gündoğan'ın konuk olacağı Şehir Konuşmaları, 21 Temmuz tarihinde 14:30’da çevrimiçi gerçekleştirilecek.

MBB (Marmara Belediyeler Birliği) tarafından kentsel mekân, ulaşım, çevre, kültür sanat, kalkınma, yönetişim, sosyal kapsayıcılık, nüfus hareketleri gibi kentleri ve toplumu etkileyen konulara ilişkin bilgi, deneyim paylaşımı ve tartışmaya olanak sağlayan Şehir Konuşmaları’nda 21 Temmuz tarihinde “Akıllı Şehirler Meselesi” başlığı Dr. Fatih Gündoğan ile konuşulacak. 14:30’da başlayacak program çevrimiçi Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir. 

Şimdiye kadar Nurhan Atasoy, Dücane Cündioğlu, Derviş Zaim, Nevzat Tarhan, Guiseppe Strappa, Gil Penalosa, Ruşen Keleş, Seda Özen Bilgili, Pınar Erkan, Aslı Ceylan Öner, Zeynep Günay, Suphi Saatçi gibi isimlerin konuk olduğu Şehir Konuşmaları’nın 2022 yılındaki ikinci programı 21 Temmuz’da Dr. Fatih Gündoğan ile gerçekleştirilecektir. Şehir Politikaları Merkezi ve Veri Teknolojileri Merkezi ortaklığıyla düzenlenen programda akıllı şehirler farklı boyutları ile ele alınacak, bu kapsamda çeşitli uygulamalar, yeni teknolojiler ve veri yönetimi konuşulacaktır.

Webinara kayıt olmak için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :